YHTEYSTIEDOT

Laskutus ja toimisto


Salon Vilpas ry / Jalkapallo
Vilhonkatu 9
24100 Salo

Laskut sähköpostiin hasserobertsson@gmail.com

Salon  Wilpas jalkapallon yhteystiedot  2024

JUNIORIJAOSTO

Puheenjohtaja:

Tapio Merikukka
040 7618235


Sihteeri ja rahastonhoitaja:

Hasse Robertsson
0500-975662, hasserobertsson@gmail.com


Jäsenet:

Maiju Similä, Matti Telenius, Jyrki Leinonen, Sami Keto-oja, Sini Ikäläinen, Juha Jokiniemi, Tapio Merikukka, Maria Mettala, Marjut Jalonen, Minna Asp ja Lauri Parkkinen

 

JUNIORITOIMINTA

Toiminnanjohtaja
Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com
Vastuualueet: Uudet pelaajat, turnaukset, tapahtumat, leikkikoulut, 3BOLD HIPPO CUP, joukkuetoiminta

Maalivahtivalmentaja
Jyri Kangasniemi 044-299 8144, Jyri.Kangasniemi@salo.fi
Vastuualue: Maalivahdit

TALVIKAUDEN LEIKKIKOULU 
(Pojat ja tytöt 2017-20 syntyneet)

Yhteyshenkilö (pallotilaukset, poissaoloilmoitukset)

Hasse Robertsson 0500-975662 hasserobertsson@gmail.com

WILPAS TYTÖT 2012-2015 

Vastuuvalmentaja

Tomi Kuokkanen 050-487 2700, tomi.kuokkanen@gmail.com

Valmentaja

Jani Parkkinen 044-239 0600, parkkinen83@gmail.com

Valmentaja

Anna Lehtinen 050-374 0273, annamyymyy@gmail.com

Joukkueenjohtaja

Marjut Jalonen 040-767 6102, marjut.jalonen89@gmail.com

Huoltaja

Kaisa Mäkinen 040-724 2359

WILPAS POJAT 2009-10

Vastuuvalmentaja+joukkueenjohtaja

Hasse Robertsson 0500-975662

Valmentajat

Tatu Saarilampi 044-941 3250

Viljami Lehtonen 044-238 6091

WILPAS POJAT 2011-12

Vastuuvalmentaja: 

Fred Smit 040-195 9575, fredsmit81@gmail.com

Valmentaja: 

Joni Silventoinen 040-743 5275, silventoinenjoni@gmail.com

Valmentaja

Tomi Lahtinen 040-162 5005, Tomixius@gmail.com

Valmentaja

Ossi Viitanen 050-486 2080, osviitan@gmail.com

Joukkueenjohtaja:

Juha Jokiniemi 040-728 2850, jt.jokiniemi@gmail.com 

WILPAS POJAT 2013-14

Vastuuvalmentaja

Tomi Lemminkäinen 045-1102253, tomi.lemminkainen@lpviesti.fi

Valmentaja

Mika Känkänen 0400-722 918, mika.kankanen@piiroinen.com

Valmentaja

Tuomas Kleme 044-7733408, tuomaskleme@hotmail.com

Joukkueenjohtaja

Lauri Parkkinen 040-587 7473, lauri.parkkinen@live.com

WILPAS POJAT 2015-16

Vastuuvalmentaja

Pasi Friberg 040-841 7189, fribariiperi@gmail.com

Valmentaja

Jani Lindholm 045-173 7881

Valmentaja

Anni Iivari 040-558 8437

Joukkueenjohtaja

Minna Asp 040-5514835, minna.m.asp@gmail.com

WILPAS P2017-18&T2016-17

Vastuuvalmentaja

Juki Tähkäpää 044-598 4856, jukitahkapaa@hotmail.com

Valmentaja

Johanna Jurvelin 044-2779 633, johanna_kuvaja@hotmail.com

Joukkueenjohtaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

JALKAPALLOJAOSTO

Puheenjohtaja/ Rahastonhoitaja

Markku Larsson 041-502 4731, markku.larsson@salo.salonseutu.fi

Yhteyshenkilö

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja@smail.fi

EDUSTUSJOUKKUE

Joukkueenjohtaja

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja@smail.fi

Vastuuvalmentaja

Rauli Suominen

Valmentajat

Martti Kuvaja
Joonas Ojanen
Kristian Viitanen

2-JOUKKUE

Joukkueenjohtaja

Anniina Ruuskanen 0509187268, ruuskanenanniina@gmail.com

Vastuuvalmentaja (yhteyshenkilö)


Valmentaja

Aatu Åkerblom

Rahastonhoitaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

IKÄMIEHET 35-VUOTTA FUTSAL (1989 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö

Alexander Mishin 041-5049478, axemishin@gmail.com

IKÄMIEHET 50-VUOTTA (1974 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö:

Marko Suominen 0400-369101, marko@taritvo.ee

NAISET (2009 ja aik.syntyneet)

Yhteyshenkilö

Piia Keto-oja 0400-897796, piia.keto-oja@salo.salonseutu.fi